Plastové palety na prodej

Prodej plastových palet

Prodej plastových palet

Plastové palety jsou vyrobeny z recyklovaného směsného plastu (polyethylenu, polypropylenu a dalších). Výchozí surovinou je granulát vyrobený recyklací tříděného odpadu z plastových výrobků. Palety lze opětovně recyklovat po uplynutí doby jejich životnosti.
Ve výsledném porovnání je při dostatečné obrátkovosti cena naší palety nižší než cena dřevěné palety. Tyto palety se vyznačují vyšší životností, tzn. nízkými náklady na každou obrátku a ve spojení s hygienickým provedením tvoří moderní způsob balení. Palety dodáváme v mnoha rozměrových řadách a různých modifikacích dle jejich určení.
Plastové palety vyhovují požadavkům na zdravotní nezávadnost a odpovídají evropským hygienickým standardům pro použití v potravinářském průmyslu. Odolávají drtivé většině chemických látek (kromě vysoce žíravých chemikálií); jsou tudíž vhodné i pro použití v chemickém průmyslu.
Při vývozu zboží do zahraničí musejí být dřevěné palety ošetřeny insekticidy a fungicidy. U plastových palet tyto procedury (a s tím zvýšené náklady) odpadají.

Sdílet: